Skládka odpadů v Supíkovicích

Skládka odpadů v Supíkovicích

AKTUÁLNĚ: OD PONDĚLÍ 18.10.2021 DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ PROVOZNÍ DOBY NA SKLÁDCE. OTEVŘENA BUDE V PRACOVNÍ DNY OD 6:30 A ZAVÍRAT SE BUDE V 15:00 HOD. /Původní zpráva: Z důvodu poruchy váhy u vjezdové brány do areálu skládky v Supíkovicích je pro uložení odpadu na skládce a bioodpadu na kompostárně nutné před návozem použít váhu v areálu Technických služeb a.s. v Jeseníku, případně doložit doklad o váze odpadu z jiné kalibrované váhy. Závada nebyla doposud diagnostikována, takže zatím nevíme ani termín odstranění nefunkčnosti. Doufáme, že omezení bude pouze v řádu dnů. O zprovoznění váhy budeme informovat. Za případné komplikace se omlouváme./

"Řízená skládka odpadů S-OO3 a S-OO1 Supíkovice" slouží k odstraňování odpadů kategorie ostatní odpad (OO), zejména z oblasti okresu Jeseník. Zařízení je provozováno podle platné legislativy (od roku 2004 má vydané integrované povolení) a splňuje tedy stanovené normy na ochranu životního prostředí.

Pro převzetí odpadů na skládce je potřeba řádně vyplnit formulář Základního popisu a příslušný formulář čestného prohlášení - KE STAŽENÍ níže.

Provozní doba skládky: PO - PÁ (6:30 - 15:00)

Ke stažení