Služby pro občany

V této části naleznete potřebné informace o činnostech, které provádíme v rámci údržby města Jeseníku (údržba místních komunikací, úklid sněhu, sečení zeleně, údržba veřejného osvětlení) a také o službách, které nabízíme občanským zákazníkům (prodej nafty, činnosti autoservisu a pohřební služby, prodej materiálu - dřevo, kamenné drti, písky). Informace dotýkající se odpadového hospodářství (harmonogramy svozů popelnic, bioodpadu, informarmace o provozu sběrných dvorů atp.) naleznete v samostatné sekci Služby v odpadech.

Podčlánky
Prodej materiálů

Prodej materiálů

V našem areálu na ulici Otakara Březiny můžete kromě motorové nafty (aktuální cenu naleznete na úvodní stránce) zakoupit různé materiály - písky, drcené kamenivo nebo například palivové dříví či kompost (níže). Zajišťujeme i dovoz materiálů na místo určení - dopravu lze objednat u administrativní pracovnice: Lenka Sedláčková, 584 487 032 (emai: administrativa@tsje.cz) Pokud si dopravu b ... (více)

Tankování pohonných hmot - prodej nafty

Čerpací stanice (prodej motorové nafty pro osobní i nákladní vozidla) je v provozu denně, a to: pondělí - pátek od 5:00 - 17:00 hod. soboty, neděle a svátky od 5:00 - 17:00 hod. Aktuální cenu naleznete na hlavní stránce. Přijímáme všechny druhy běžných platebních karet. Prodáváme vysoce kvalitní naftu bez biosložky, jejímž dodavatel je státní obc ... (více)

Údržba veřejné zeleně

Základním úkolem TSJ v této oblasti je péče o veřejnou zeleň na pozemcích ve vlastnictví města Jeseníku. Během hlavní sezóny od jara do podzimu zveřejňujeme týdenní harmonogram, které veřejné plochy zeleně budou v nadcházejícím období sečeny. Naše služby si však mohou objednat i občané pro údržbu vlastních zahrad apod. V případě zájmu o poskytnutí služeb kontaktujte: ve ... (více)

Zajišťování zimní údržby na území města Jeseníku

ZIMNÍ POHOTOVOST V období od 1.11.2023 do 31.3.2024 je pohotovost pro (nejen zimní) údržbu místních komunikací ve vlastnictví města Jeseníku zajištěna na dispečerském telefonním čísle:  734 573 822. Podněty k zimní údržbě a oznámení případných závad ve schůdnosti chodníků či sjízdnosti komunikací lze kromě dispečerského čísle hlásit i na emailové adrese: spravamk@tsje.cz Pohotovost je zaji ... (více)

Údržba veřejného osvětlení

Údržba veřejného osvětlení

Základním úkolem TSJ v této oblasti je údržba o síť veřejného osvětlení ve vlastnictví města Jeseníku. Naše elektro-služby si však mohou objednat i občané. Provádíme například i vytyčování kabelů - trasování a hledání poruch na kabelech uložených v zemi. V případě zájmu o poskytnutí služeb kontaktujte: vedoucí provozu komunálních služeb - p. Petr Baršč,  737 258 532 (email: spravamk@tsje. ... (více)

Opravy vozidel, výroba a opravy hydraulických hadic, ekologická likvidace autovraků

Autodílna slouží primárně k opravám našich vlastních vozidel, ale v rámci kapacitních možností nabízíme služby také firemní klientele. Mezi nabízené služby patří: vyvažování PNEU lepení duší, průrazy výměna pnaumatik tester brzdové kapaliny stáčení brzdových kotoučů přímo na vozidle mytí vozidel WAP opravy osobních automobilů výmě ... (více)

Provozování pohřební služby

Provozování pohřební služby

Nabízíme kompletní služby k zajištění smutečních rozloučení. Podrobné informace naleznete na samostatných stránkách Jesenické pohřební služby. Provozní doba pohřební služby v Bukovicích je pondělí - pátek od 08:00 - 16:00 (po domluvě možnost sjednání objednávky i v mimopracovní době). Kontakty: Nepřetržitá služba 24 hodin denně -  737 258 526 nebo na bezplatné tel. lince  800 11 22 99 či ... (více)

Mapové podklady sítí

Mapové podklady sítí

Geoportál je druh webového portálu, který slouží k přístupu k prostorovým informacím a ke službám dovolujícím jejich zobrazení, analýzy apod. Náš portál nabízíme pro efektivní použití geografických dat v rámci našeho města.