Služby pro firmy

V této části naleznete potřebné informace o službách, které nabízíme podnikatelům (prodej nafty, činnosti autoservisu, údržba komunikací včetně zimní údržby, sečení zeleně a elektroslužby). Informace dotýkající se odpadového hospodářství (objednání svozu odpadů, aktuální cena za převzetí odpadového papíru atd.) naleznete v samostatné sekci Služby v odpadech.

Podčlánky

Opravy vozidel, výroba a opravy hydraulických hadic, ekologická likvidace autovraků

Autodílna slouží primárně k opravám našich vlastních vozidel, ale v rámci kapacitních možností nabízíme služby také firemní klientele. Mezi nabízené služby patří: vyvažování PNEU lepení duší, průrazy výměna pnaumatik tester brzdové kapaliny stáčení brzdových kotoučů přímo na vozidle mytí vozidel WAP opravy MULTICAR, osobních a nákladn ... (více)

Tankování pohonných hmot - prodej nafty

Čerpací stanice (prodej motorové nafty pro osobní i nákladní vozidla) je v provozu denně, a to: pondělí - pátek od 5:00 - 20:00 hod. soboty, neděle a svátky od 5:00 - 17:00 hod. Aktuální cenu naleznete na hlavní stránce. Přijímáme všechny druhy běžných platebních karet. Pro firemní zákazníky nabízíme možnost tankování pomocí čipové karty s ná ... (více)

Služby elektro s mobilní plošinou

Služby elektro s mobilní plošinou

Základním úkolem TSJ v této oblasti je údržba o síť veřejného osvětlení ve vlastnictví města Jeseníku. Naše elektro-služby si však mohou objednat i firemní zákazníci či jiné obce, státní instituce apod. Provádíme například i vytyčování kabelů - trasování a hledání poruch na kabelech uložených v zemi. V případě zájmu o poskytnutí služeb kontaktujte: vedoucí provozu komunálních služeb - p. ... (více)

Údržba komunikací včetně zajišťování zimní údržby

Základním úkolem TSJ v této oblasti je údržba místních komunikací ve vlastnictví města Jeseníku. Naše služby si však mohou objednat i firemní zákazníci či jiné obce a státní instituce pro údržbu vlastních účelových komunikací včetně zajišťování zimní údržby. V případě zájmu o poskytnutí služeb kontaktujte: vedoucí provozu komunálních služeb - p. Petr Baršč, 737 258 532 (email: spravamk@ts ... (více)

Údržba zeleně

Základním úkolem TSJ v této oblasti je péče o veřejnou zeleň na pozemcích ve vlastnictví města Jeseníku. Naše služby si však mohou objednat i firemní zákazníci či jiné obce a státní instituce pro údržbu vlastních areálů, pozemků zeleně apod. V případě zájmu o poskytnutí služeb kontaktujte: vedoucí provozu komunálních služeb - p. Petr Baršč,  737 258 532 (email: spravamk@tsje.cz) přípa ... (více)

Mapové podklady sítí

Mapové podklady sítí

GIS je druh webového portálu, který slouží k přístupu k prostorovým informacím a ke službám dovolujícím jejich zobrazení, analýzy apod. Náš portál nabízíme pro efektivní použití geografických dat v rámci našeho města.