Služby pro občany

V této části naleznete potřebné informace o činnostech, které provádíme v rámci údržby města Jeseníku (údržba místních komunikací, úklid sněhu, sečení zeleně, údržba veřejného osvětlení) a také o službách, které nabízíme občanským zákazníkům (prodej nafty, činnosti autoservisu a pohřební služby, prodej materiálu - dřevo, kamenné drti, písky). Informace dotýkající se odpadového hospodářství (harmonogramy svozů popelnic, bioodpadu, informarmace o provozu sběrných dvorů atp.) naleznete v samostatné sekci Služby v odpadech.

Podčlánky
Prodej materiálů

Prodej materiálů

POZOR: OD PÁTKU 29.7.2022 DO PÁTKU 5.8.2022 BUDE PROVOZNÍ DOBA AREÁLU TSJ (VRÁTNICE) VE VŠEDNÍ DNY ZKRÁCENA  DO 17:00 HOD.! V našem areálu na ulici Otakara Březiny můžete kromě motorové nafty (aktuální cenu naleznete na úvodní stránce) zakoupit různé materiály - písky, drcené kamenivo nebo například palivové dříví či kompost (níže). Zajišťujeme i dovoz materiálů na místo určení - dopravu lze ... (více)

Tankování pohonných hmot - prodej nafty

Čerpací stanice (prodej motorové nafty pro osobní i nákladní vozidla) je v provozu denně, a to: pondělí - pátek od 5:00 - 20:00 hod. soboty, neděle a svátky od 5:00 - 17:00 hod. POZOR: OD PÁTKU 29.7.2022 DO PÁTKU 12.8.2022 BUDE PROVOZNÍ DOBA ČS VE VŠEDNÍ DNY ZKRÁCENA  DO 17:00 HOD.! Aktuální cenu naleznete na hlavní stránce. Přijímáme všechny druhy běžných platebních ka ... (více)

Údržba veřejné zeleně

Základním úkolem TSJ v této oblasti je péče o veřejnou zeleň na pozemcích ve vlastnictví města Jeseníku. Během hlavní sezóny od jara do podzimu zveřejňujeme týdenní harmonogram, které veřejné plochy zeleně budou v nadcházejícím období sečeny. Naše služby si však mohou objednat i občané pro údržbu vlastních zahrad apod. V případě zájmu o poskytnutí služeb kontaktujte: ve ... (více)

Zajišťování zimní údržby na území města Jeseníku

ZIMNÍ POHOTOVOST V období od 1.11.2020 do 31.3.2021 je pohotovost pro (nejen zimní) údržbu místních komunikací ve vlastnictví města Jeseníku zajištěna na dispečerském telefonním čísle:  734 573 822. Podněty k zimní údržbě a oznámení případných závad ve schůdnosti chodníků či sjízdnosti komunikací lze kromě dispečerského čísle hlásit i na emailové adrese: komunikace@tsje.cz. Pohotovost je z ... (více)

Údržba veřejného osvětlení

Údržba veřejného osvětlení

Základním úkolem TSJ v této oblasti je údržba o síť veřejného osvětlení ve vlastnictví města Jeseníku. Naše elektro-služby si však mohou objednat i občané. Provádíme například i vytyčování kabelů - trasování a hledání poruch na kabelech uložených v zemi. V případě zájmu o poskytnutí služeb kontaktujte: vedoucí provozu komunálních služeb - p. Petr Baršč,  737 258 532 (email: spravamk@tsje. ... (více)

Opravy vozidel, výroba a opravy hydraulických hadic, ekologická likvidace autovraků

Autodílna slouží primárně k opravám našich vlastních vozidel, ale v rámci kapacitních možností nabízíme služby také firemní klientele. Mezi nabízené služby patří: vyvažování PNEU lepení duší, průrazy výměna pnaumatik tester brzdové kapaliny stáčení brzdových kotoučů přímo na vozidle mytí vozidel WAP opravy osobních automobilů výmě ... (více)

Provozování pohřební služby

Provozování pohřební služby

Nabízíme kompletní služby k zajištění smutečních rozloučení. Podrobné informace naleznete na samostatných stránkách Jesenické pohřební služby. Provozní doba pohřební služby v Bukovicích je pondělí - pátek od 08:00 - 16:00 (po domluvě možnost sjednání objednávky i v mimopracovní době). Kontakty: Nepřetržitá služba 24 hodin denně -  737 258 526 nebo na bezplatné tel. lince  800 11 22 99 či ... (více)