TS Jeseník a.s.

Zpět na stránku Zimní údržba   Zpět na úvod TS Jeseník   Administrace

Diskuse - zimní údržba

Zobrazit formulář pro vložení příspěvku

Zobrazuji příspěvek 1 - 10 z 7
 
řidič Vloženo: 21.04.2017 10:03:12
Sníh se dá logicky odhrnovat pouze do strany ke kraji vozovky při průjezdných cestách jinak to nejde. Lukáši zjistil jste i něco nového převratného ? To jde ale jen když nejsou v cestě žádné překážky což v Jeseníku asi není možné = auta parkují všude a teď na letních gumách obzvlášť. :thumbup:
 
Lukáš Vloženo: 19.04.2017 08:59:43
Chtělo by poučit řidiče jak odhrnovat sníh.
 
Baršč Petr Vloženo: 09.01.2017 06:34:55
TO Doležálek.
Zdravím. Dobrý den,, vážený pane já jsem ten člověk, který je autorem toho článku a dále člověk, který je zodpovědný za zimní údržbu ve městě Jeseník. Na fóru diskutuji, kdykoliv je příspěvek věcný a diskutující aspoň trošku ví o čem mluví. Takže ve stručnosti v republice jsou komunikace patřící městům, obcím atd. Tyto si zajišťují tyto instituce, dalšími komunikacemi jsou ty co patří státu - tyto prochází i městy. Města a SSOK nemají spolu nic společného. A dále k vaší kritice z 6.1.2017 pokud ve městě sněží celý den, či nárazově přijde příval nelze do minuty jak by jste si asi představoval sníh odklidit. Pracujeme s technikou jakou máme k dispozici a jsme rádi, že s tím co máme zvládáme svou práci. JeseníK není Praha, aby měl na třista sypačů a tisíce zaměstnanců. Každý máme na věc svůj pohled, já jsem spokojem a rád, že úrazy na komunikacích nejsou, jsou sjízdné a lidé se dostanou kam mají. A snad závěrem poznámka kde bydlíme. Bydlíme v Jeseníkách, město kde zimy bývají každý rok. Jestli si přejete, abychom byli nasolená černá placka a sníh viděli jen v televizi né děkuji.
 
Michal Doležálek - okroumd@seznam.cz Vloženo: 07.01.2017 10:22:53
Láďo,proto jsem se v příspěvku zmínil i o správě silnic. Město Jeseník je snad okresní město,tak pokud za cedulí konec Jeseníku končí pravomoc TS,mají vyslat SÚS.?! Nebo to je prostě na každé obci,aby si zařídila odklizení? V kalamitních stavech by se na tohle brát ohled neměl. Další věc je,že když uz teda neodklízí sníh dál z města,proč ho neodklízi ve městě? Např. včera šílená vrstva sněhu,kterým se auta brodila a pluh nikde. Po chodnících se taky místama nedalo projít. Hlavně,že snad každej den ráno chodí parta uklízet hřbitov,to je přednostní asi.Jestli Láďo děláš v TS,chápu,že cítíš křivdu za kritiku. Ale bohužel,když kouknu ven,z mé strany je oprávněný údiv a zahořklost. Včera jsem v Polsku potkal na 60km kolem 12pluhů se sypači a to jen v protisměru. Mezi nimi i soukromá auta. Tak proč tam to jde a tady nic? Hlavně,že v Jesenickém týdeníku článek jak blázen:"Na zimu jsme připraveni". PS: Když je tohle diskuzní forum,proč nikdo z TS vedení tu nediskutuje a nevysvětlí mi,jak se věci mají? Umím přiznat chybu.
 
Pavel Till - paveltill@seznam.cz Vloženo: 25.12.2016 08:03:57
Dobrý den
Chodník na levé straně na Dukelské ulici ve směru k SOŠ a SOU Jeseník v části od odbočky na ulici Vaškova po odbočku na ulici U kasáren je chodník silně zledovatělí a štěrk už neplní svoji funkci protože je pod vrstvou ledu. Chtělo by to posypat solí nebo pískem. Lidé už začínají chodit po silnici. Ta samá situace je na Mahenově ulici. Děkuji.
 
Laďa - ladislav@olomouc.cz Vloženo: 24.12.2016 08:19:13
Michal pleteš jablka a hrušky dohromady. Proč se pleteš do věcí o kterých nic nevíš. Město Jeseník je jedna věc a okres Jeseník druhá. Zde kritizujete TS Jeseník a ty z údržbou Zlatých Hor, Širokého Brodu nemají nic společného. :p
 
Michal Doležálek - okroumd@seznam.cz Vloženo: 03.12.2016 13:42:51
Dobrý den. Chci se zeptat,jestli město Jeseník má nějaký pluh a sypač ve vlastnictví? Za dva roky,co tu oficiálně bydlím jsem viděl pluh jednou a to,kdyz jsem letos po novém roce v noci volal na pohotovost,protože se nedalo jet u Zlatých Hor kvůli vrstvě snehu. Jsem řidič z povolání a přijde mi neskutečně ubohé,jak v takovémhle horském městě nefunguje údržba komunikací ve večerních,ci nočních hodinách. Myslíte,ze v noci všichni spí? Nebudete tomu věřit,ale i v noci někdo pracuje. A je škoda,že ne technicke služby,či správa silnic. Po novém roce se kdekdo pak kasá v TV,nebo v tisku,jak usetrili. No ještě aby ne,když na tu cestu vyjede pluh jednou za den,aby se neřeklo. I z Jeseníku do Širokého Brodu,nebo na Cervenohorské sedlo bylo umění dojet. Špatná dostupnost v létě,natož v zimě. Sami podkopáváte otevřenost tohoto místa. A všichni se diví,proč tu nikdo nechce zůstat. Doufám,že se starost o komunikace tady změní a nebude ta zima jen samý stres,jestli se člověk někam odsud dostane,nebo se ve zdraví vrátí domů.
 
| 1 |